Ahoj, toužíš se také už konečně trvale opravit, resp. uzdravit a být plnohodnotně stále a přirozeně zdáv/a? Tak jsi tu skutečně správně, vítej a nechť jsi (u)spokojen/a :-)
  • kniha opRAWme se
  • Novinka
 • Právě vyšlo již očekávané lehce doplněné nové 2. vydání (r)evoluční knihy po pravdě o zdraví a stravě

  Naprostý bestseller v oblasti zdraví po bezkonkurenčně rychle vyprodaném prvním vydání s nákladem 3.000 výtisků je opět k dostání.

  Unikátní návod jak se konečně zdRAWě opRAWit :-)

  Kniha je napsána podle scénáře dokumentu točeného s předními odborníky z ozdravných institutů a univerzit na americkém kontinentu.

  Je v ní srozumitelně vysvětleno, jak funguje výživa a co v těle dokážou vlastní ozdravné procesy. Biochemické vzorce jsou tu přetlumočeny do lidového podání. Sporné věci a mýty ve stravě se řeší návštěvou pravěku, kde se vždy nachází ta správná odpověď.

  V knize se odhalí spousta mýtů „zdravé stravy“, například:
  Proč jsou nezdravé himalájské soli, klíčky, svačinky jablko s mrkví či mladá vojtěška alfa-alfa. Proč se zběsilým běháním většinou nehubne, proč moc nefungují ořechové tyčinky pro sportovce…

  Dozvíme se také, jak vytěžit maximum živin z ořechů, jak získat léčivou vodu ze studánky i doma v kuchyni, anebo proč nemáme chuť na maso z dravců či na vařený meloun.

  Kromě banálních rad, jak zhubnout s plným žaludkem, jak nemít zubní kazy a jak si prodloužit život, se dozvíme nejen, jak se dá snadno vyléčit astma, alergie či atopický ekzém, ale také těžší kalibr: epilepsie, autismus, syndrom vyhoření, neplodnost a dokonce i rakovina.

  Kniha není určena jen nemocným lidem, ale jsou zde i kapitoly pro upevnění zdraví, vitality a výkonů – od miminek přes vrcholové sportovce až po seniory.

  Pro snadné pochopení zdravé výživy je zde několik vzorových týdenních jídelníčků pro všechny cílové skupiny. První jídelníček má podtitul „Dejte mi pokoj s nějakou dietou!“ a poslední je „Jídelníček na hubnutí s plným břichem“.

  Co se v knize nedozvíme je, proč se nejmenuje stejně jako pracovní název scénáře, podle kterého byla napsaná: „Zastřelil jsem svého výživového poradce, milé dámy“. Jeho český pracovní název je mírumilovnější, půjčili jsme si jej od Karla Čapka: „Jak si pejsek s kočičkou dělali dort“.

  Dalo by se říci, že kniha je návod, jak se skutečně můžeme „opravit“ a dožít sta let v plné síle, zdraví a vitalitě. A to vše na bázi pravdy a produktů zakoupených „zdarma“ v supermarketu Příroda…

  Českou verzi knihy uzavírá kopa (65!) skutečných příběhů lidí (mých „klientů") z Čech, Moravy a ze Slovenska.

  Knihou vás budou provázet pračlobrdík s lištičkou v podání ilustrátorky Veroniky Bejlkové

  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Výrobce:Vydavatelství Stanislav Skřička
  ISBN/EAN (?)978-80-906703-0-3
  Rok vydání2017
  Vydánídruhé
  Počet stran382
  Vazba knihyVázaná s pevnými hřbety
  Rozměry215 x 152 x 27 mm
  ŽándrLiteratura naučná, zdraví, enzymoterapie, ekologie, živ. prostředí a zdravý živ. styl, osobní duševní hygiena i seberozvoj
  Náklad 5.000 výtisků
  • Cena:
  • 349 Kč(–14 %)
   299 Kč
 • opRAWme se - Stanislav Skřička
  • 1 z 8
  opRAWme se - opRAWna.czNakladatelství Stanislav Skřičkaoprawme se_venovanioprawmese paradoxoprawme se pro a protiNe/ziva strava oprawme seoprawme se s kyjem nebo granatem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.