Ahoj, toužíš se také už konečně trvale opravit, resp. uzdravit a být plnohodnotně stále a přirozeně zdáv/a? Tak jsi tu skutečně správně, vítej a nechť jsi (u)spokojen/a :-)
  • G21 Chamber horizontal
  • Tip
  • Doprava zdarma
 • Šnekový odšťavňovač G21 Chamber horizontal je multifunkční přístroj určený pro výrobu ovocných a zeleninových šťáv v pohodlí vašeho domova.

  Juicer G21 Chamber disponuje unikátním systémem Optimal Seal, který zajišťuje tu nejlepší možnou výtěžnost z měkkých i tvrdých surovin. Speciální páčkou rozlišíte, zda odšťavňujete tvrdé či měkké suroviny a odšťavňovač si sám nastaví optimální přítlak odšťavňovacího šneku, a tím zajistí nejvyšší možnou výtěžnost. Díky systému Optimal Seal se odšťavňovač méně opotřebovává a prodlužuje se jeho životnost.  

  Hlavní devíza tkví v tom, že horizontální odšťavňovač G21 Chamber vyrábí naprosto dokonale čistou šťávu bez dužiny, a díky své konstrukci lépe zpracovává tvrdou kořenovou zeleninu, a je tedy jasnou volbou, pokud potřebujete odšťavňovat větší množství tvrdých kořenových surovin. 

  Odšťavňovač G21 Chamber horizontal je správnou volbou nejen pro vitariány a příznivce RAW stravování (RAW food), ale i pro každého, kdo chce žít zdravým životním stylem. 

  Přístroj sestavíte během několika vteřin, snadno se obsluhuje a i jeho údržba a čištění jsou velice snadné. 

  Odšťavňovač Chamber je vhodný na: 
  Listovou zeleninu, kořenovou zeleninu, drobné plody, jablka, hrušky, citrusy, obilné trávy, bylinky, lesní plody a mnoho dalších pochutin

  Doporučujeme i Homogenizační nástavec G21 na výrobu zmrzliny a ořechového másla

  Dostupnost:Skladem
  Výrobce:G21
  BarvaHnědá
  Hmotnost5,5 Kg
  Rozměry (?)37 x 24 x 18
  Rozměr vstupního otvoru na ovoce (?)45 x 45
  Objem0,5 l
  Výkon 150 W
  Otáčky (1/min)75
  Materiál (?)BPA free - ze zdravotně nezávadného plastu
  • Cena:
  • 5.499 Kč(–9 %)
   4.999 Kč
 • Chamber1
  • 1 z 11
  Chamber3Chamber4Chamber5Chamber6Chamber7Chamber8Chamber9Chamber2Chamber12Chamber11
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.