Ahoj, toužíš se také už konečně trvale opravit, resp. uzdravit a být plnohodnotně stále a přirozeně zdáv/a? Tak jsi tu skutečně správně, vítej a nechť jsi (u)spokojen/a :-)
  • Nástavec na odšťavňovač G21 Gracioso
  • Novinka
 • Homogenizační nástavec G21 na výrobu zmrzliny a ořechového másla pro odšťavňovače Gracioso

  Homogenizační nástavec G21 na výrobu zmrzliny a ořechového másla pro odšťavnovače Gracioso horizontal je praktický pro výrobu zmrzliny, sorbetů nebo ořechového másla z kešu, mandlí, makadamových nebo lískových oříšků.  

  Tyto domácí dezerty jsou velice chutné a zdravé. Jelikož si je můžete připravit doma, tak máte jistotu, že v nich nejsou přidané cukry, barviva, apod. 

  Homogenizační nástavec G21 je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu (BPA free). Jeho údržba je snadná, stačí jej po použití opláchnout pod tekoucí vodou.

  Zmrzlina bez výčitek?

  Samozřejmě! Kdo by si vyčítal, že sobě a svým nejbližším připraví lahodnou zmrzlinu z čerstvého ovoce, v které není ani stopa po chemických dochucovadlech a konzervantech? Při výrobě domácí zmrzliny dostanete za málo peněz hodně muziky. Zamrazte ovoce ze své zahrádky a dopřejete si lahodnou zmrzlinu nebo zdravý sorbet, kdykoliv na ně dostanete chuť.

  Dostupnost:Skladem
  Výrobce:G21
  BarvaTransparentní
  Hmotnost0,2 Kg
  Rozměry (?)10,5 x 22 x 10
  Materiál (?)BPA free - ze zdravotně nezávadného plastu
  • Cena:
  • 728 Kč(–31 %)
   499 Kč
 • homogenizacni nastavec g21 na vyrobu zmrzliny a orechoveho masla pro odstavnovac gracioso
  • 1 z 5
  homogenizacni nastavec g21 na vyrobu zmrzliny a orechoveho masla pro odstavnovac graciosohomogenizacni nastavec g21 na vyrobu zmrzliny a orechoveho masla pro odstavnovac gracioso homogenizacni nastavec g21 na vyrobu zmrzliny a orechoveho masla pro odstavnovac graciosoNástavec na odšťavňovač G21 Gracioso
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.